Продажба!

ТДФ ВВ2

70,000.00 ден-10% Попуст

на залиха

Сподели

Опис

Тапацир
Тапацир Мебел за ткаенина; Еко кожа (СТП); Кожа / крст; Комбинација;
Тапацир во боја (TT) или контраст (CC)
Кедери –
Фиксна или отстранлива Поправена

Пополнувач
Јас седишта Полиуретанска пена со густина од 32 кг / м2 + слој од акрилни влакна со густина од 200 гр / м2
Јас потпирач за грб Полиуретанска пена со густина од 22 kg / m³ + слој од акрилни влакна со густина од 200 gr / m²
Укр. перници –
Куќиште / рачна полиуретанска пена со густина од 20 кг / м2 + слој од акрилни влакна со густина од 200 гр / м2

Гестела
Рам Чамова, буково дрво, иверица, лесна плоча, сив картон
Конструкција Лепак и спојници
Поддршка на седиштата Букова дрвена дрвена маса
Потпирач за грб Еластичен ремен

Механизам и душек
Напишете механизам за извлекување во две набори
Душек густина на полиуретанска пена 25 кг / м2 димензии Т-195х160см; Д-195x120cm; Ф-195x70cm

Нозе
Монтажа за инсталација
Главна нога. подлога. Дрвено
Боја на Венге

 

Најави се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени