ТДФ ДОРА

Original price was: 74,000.00 ден.Current price is: 66,500.00 ден.-10% Попуст

Тросед 230cm фиксен – (можност за изработка на мехнизам за спиење)

Двосед 170cm

Фотеља 110cm

на залиха

Сподели

Опис

Тапацир
Тапацир Мебел за ткаенина; Еко кожа (СТП);
Шевови во тапацир во боја (TT)
Кедри во тапацир во боја (TT) или во контраст (CC)
Фиксна или отстранлива

Пополнувач
Јас седишта Полиуретанска пена со густина од 32 кг / м2 + слој од акрилни влакна со густина од 200 гр / м2
Јас потпирач за грб силиконски влакна
Укр. перници –
Куќиште / рачна полиуретанска пена со густина од 20 кг / м2

Гестела
Рам Чамова, букава дрва, иверица, рафинирана иверица, лесна плоча, сив картон
Конструкција Лепак и спојници
Поддршка на седиштата Еластичен ремен
Потпирач за грб –

Нозе
Монтажа за инсталација
Главна нога. подлога. Дрвено
Боја црна или по желба на клиентот од достапните нијанси

 

На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени