Продажба!

Агол ЛИСАБОН

46,500.00 ден 58,500.00 ден-10% Попуст

Модел ЛИСАБОН се изработува во 2 варијатни со вклучен механизам за спиење и магацински простор.

SKU: не се применув Категорија: , ,
Сподели

Опис

Јас со. седишта Полиуретанска пена со густина од 32 кг / м2 + слој од акрилни влакна со густина од 200 гр / м2
Јас со. потпирач за грб силиконски влакна
Укр. перници –
Куќиште / рачен материјал Полиуретанска пена со густина од 20 кг / м2

Механизам и душек
Извлечење тип на ножици
Душек полиуретанска пена со густина од 25 кг / м2 + слој од акрилни влакна со густина од 200 гр / м2

Нозе
Монтажа за инсталација
Главна нога. мат Метал
Метална боја

 

На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени