Продажба!

ТДФ ЕРМЕС

97,500.00 ден-10% Попуст

Димензии на тросед : 240 x 105 x 85 цм

Димензии на двосед : 210 x 150 x 85 цм

Димензии на фотеља : 90 x 150 x 85 цм

Proizvoditel: NAMESTAJ TAHIROVIC (Srbija)

на залиха

SKU: 1735 Категорија: ,
Сподели
Логирај Се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте лозинката? Внесете го вашето корисничко име или е-пошта. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени