ТТФ ИНТРО

Original price was: 98,000.00 ден.Current price is: 88,000.00 ден.-10% Попуст

Димензии на тросед : 230 x 95 x 90 цм

Димензии на фотеља : 75 x 82 x 93 цм

на залиха

1734 Категорија: ,
Сподели
На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени