Продажба!

ТДФ МИЛЕНИУМ

85,500.00 ден-10% Попуст

Димензии на тросед : 245 x 100 x 86 цм

Димензии на двосед : 206 x 100 x 86 цм

Димензии на фотеља : 96 x 75 x 103 цм

на залиха

Сподели
На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени