Продажба!

ТДФ АСТОН

99,700.00 ден-10% Попуст

Димензии на тросед : 235 x 100 x 85 цм

Димензии на двосед : 205 x 100 x 85 цм

Димензии на фотеља : 130 x 100 x 85 цм

на залиха

Сподели
На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени