Продажба!

ТДФ АРМАДА

88,600.00 ден-10% Попуст

Димензии на тросед : 235 x 102 x 92 цм (195 х 135 цм простор за спиење)

Димензии на двосед : 196 x 102 x 92 цм

Димензии на фотеља : 130 x 102 x 92 цм

на залиха

Сподели
Најави се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени