Продажба!

ТДФ ХАВАНА

123,500.00 ден-10% Попуст

Димензии на тросед : 240 x 114 x 79/102 цм

Димензии на двосед : 200 x 113 x 79/102 цм

Димензии на фотеља : 80 x 90 x 102 цм

на залиха

Сподели
Најави се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени