Продажба!

ТДФ РОМАНСА

106,500.00 ден-10% Попуст

Димензии на тросед : 224 x 115 x 95 цм (195 х 140 цм простор за спиење)

Димензии на двосед : 186 x 115 x 95 цм

Димензии на фотеља : 125 x 115 x 95 цм

на залиха

Сподели
Најави се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени