Т-Маса ВЕГА

Original price was: 30,600.00 ден.Current price is: 27,500.00 ден.-10% Попуст

Дрвени ногарки во комбинација со медијапан плотна

Димензија 160 х 90 + 50 цм

(можност за изработка и во димензија 180 х 90 + 50 цм)

на залиха

Категорија:
Сподели
На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени