Т-Маса РИГЕЛ

Original price was: 25,000.00 ден.Current price is: 22,500.00 ден.-10% Попуст

Дрвени ногарки во комбинација со медијапан плотна

Димензија 160 х 90 + 40 цм

(можност за изработка и во димензија 140 х 90 + 35 цм)

на залиха

Категорија:
Сподели
На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени