Т-Маса ОРИОН

Original price was: 27,200.00 ден.Current price is: 24,500.00 ден.-10% Попуст

Метални ногарки во комбинација со медијапан плотна

Димензија 180 х 90 цм

(можност за изработка и во други димензии и со механизам за проширување)

на залиха

Категорија:
Сподели
На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени