Продажба!

Фотелја РИНГ

19,500.00 ден-10% Попуст

Димензии : 70 x 108 цм

на залиха

Категорија: , ,
Сподели

Опис

Пресвлака
Пресвлака Мебл-Штоф; Еко коша (СТП); Комбинација; Коча;
Ovавови и боји преславки (TT) или u kontrastu (CC)
Кедери У бојипреслаке (ТТ) Или и Контраст (КК)

Полнење:
Јас Sedešta Poliuretanska казнено јадење 25 kg / mlo + слајл akrilnih vlakana gustine 200 gr / m²
Јас наслона Полиуретанска казнена храна 25 кг / м³ + слајл акрилних влакана густин 200 гр / м²
Укр. јастучи –
Корпус / рукон Полиуретанска казнена храна 20 кг / м³ + слајл акрилни влакана густин 200 гр / м²

Гештела
Рам ovaамова, буковагража, иверика, лесонит, сивалепенка
Конструкција Лепило и кламарице
Седиште Еластишна гуртна
Наслон ослањајне Еластишна гуртна

Ногарки
Монтажа Демонтирани
Главна ног. подлога. Дрвене
Боја Венге

Логирај Се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте лозинката? Внесете го вашето корисничко име или е-пошта. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени