Продажба!

Агол АУРЕЛИЈА

57,500.00 ден-10% Попуст

Димензии 295 х 215 цм

на залиха

Сподели

Опис

Тапацир
Тапацир Мебел за ткаенина; Еко кожа (СТП); Кожни / вкрстени комбинации: СТП + ткаенина за мебел; Кожа / крст + ткаенина за мебел;
Конци во тапацир во боја (TT) или во контраст (CC)
Кедери –
Фиксна или отстранлива Поправена

Пополнувач
Јас седишта Полиуретанска пена со густина од 32 кг / м2 + слој од акрилни влакна со густина од 350 гр / м2
Јас потпирач за грб Полиуретанска пена со густина од 22 kg / m³ + слој од акрилни влакна со густина од 350 gr / m²
Укр. перници –
Куќиште / рачна полиуретанска пена со густина од 20 кг / м2

Гестела
Рам Чамова, буково дрво, иверица, лесна плоча, сив картон
Конструкција Лепак и спојници
Поддршка на седиштата Еластичен ремен
Потпирач за грб –

Нозе
Монтажа за инсталација
Главна нога. подлога. Дрвена рамка
Боја Боја на темно оревче или по избор на клиентот од достапните нијанси

Логирај Се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте лозинката? Внесете го вашето корисничко име или е-пошта. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени