Продажба!

Фотеља РОЗЕ

18,500.00 ден-10% Попуст

Димензии : 100 x 100 цм

на залиха

Категорија: , ,
Сподели

Опис

Пресвлака Мебл-Штоф; Еко коша (СТП);
Šавови и боји преславка (ТТ)
Кедери –

Полњење
Јас Седета Полиуретанска пена густина 32 кг / м³ + слајл акрилних влакана густин 200 гр / м²
Јас наслона Силиконско влано
Укр. јастучи –
Корпус / рукон Полиуретанска пена густина 20 кг / м³

Гештела
Рам Шамова, букова граша, иверика, оплеменана иверика, лесонит, сива лепенка
Конструкција Лепак и кламарице
Седиште Еластична гуртна

Ногарки
Монтажа Монтирани
Главна ног. подлога. Дрвени
Боја Црна

На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени