ТДФ БАРБАДОС

Original price was: 88,500.00 ден.Current price is: 79,500.00 ден.-10% Попуст

Димензии на тросед : 225 x 95 x 95 цм (со механизам за спиење)

Димензии на двосед : 185 х 95 x 95 цм

Димензии на фотеља : 125 x 95 x 95 цм

 

на залиха

Сподели

Опис

Тапацир
Тапацир Мебел-ткаенина; Еко кожа (СТП); Кожа / крст;
Шевови во тапацир во боја (TT)
Кедери –
Фиксна или отстранлива Поправена

Пополнувач
Јас седишта Полиуретанска пена со густина од 32 кг / м2 + слој од акрилни влакна со густина од 200 гр / м2
Јас потпирач за грб Јадро од полиуретанска пена со густина од 18 кг / м2 обложена со слој од силиконски влакна
Укр. перници –
Тело / рачна полиуретанска пена со густина од 22 kg / m³ + слој од акрилни влакна со густина од 200 gr / m²

Гестела
Рам Чамова, буково дрво, иверица, лесна плоча, сив картон
Конструкција Лепак и спојници
Суспензија на седиштата Бран извори
Потпирач за грб Еластичен ремен

Механизам и душек
Тип Ножици за извлекување
Душек полиуретанска пена со густина од 25 kg / m³ + слој од акрилни влакна со густина од 200 gr / m² димензии 158 * 65 cm

Нозе
Монтажа за инсталација
Главна нога. подлога. Дрвено
Боја темна боја на орев (Венге)

На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени