Продажба!

ЧСФ НАПОЛИ

92,500.00 ден-10% Попуст

Димензии на четворосед : 240 x 100 цм

Димензии на софа : 220 х 100 цм

Димензии на фотеља : 95 x 80 цм

 

на залиха

Сподели

Опис

Тапацир
Тапацир Мебел-ткаенина, еко кожа или комбинација на еко кожа / мебел од ткаенина
Шевови во тапацир во боја (TT)
Тапацир во боја на кедри (TT)
Фиксна или отстранлива Поправена

Пополнувач
Седиште / потпирач за грб Полиуретанска пена со густина од 32 кг / м2 + слој од акрилни влакна со густина од 200 гр / м2
Јас потпирач за грб –
Укр. перници SJ 45×45 со кедар – Четирисед – 2 парчиња;
MJ 40 * 40 со кедар – Четирисед – 2 парчиња; Софа – 1 компјутер;
Мешавина на полнење од снегулки од полиуретанска пена и акрилни влакна
Куќиште / рачна полиуретанска пена со густина од 20 кг / м2 + слој од акрилни влакна со густина од 200 гр / м2

Гестела
Рам Чамова, буково дрво, иверица, лесна плоча, сив картон
Конструкција Лепак и Спојувач
Суспензија на седиштата бран извори
Потпирач за грб –

Нозе
Инсталација Потребна инсталација од клиентот
Главна нога. подлога. Дрвено
Боја Венге или според изборот на клиентот

Најави се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени