Продажба!

Стол ФРАНЧЕСКА

5,900.00 ден-11% Попуст

Димензии:
ширина: 56 см
висина: 87 см
должина: 61 см
должина на седлото: 49 см
висина на седлото: 50 см
тежина: 8,6 кг

на залиха

Сподели
Логирај Се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте лозинката? Внесете го вашето корисничко име или е-пошта. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени