Стол АЛЕКСИС

Original price was: 7,400.00 ден.Current price is: 6,600.00 ден.-11% Попуст

Димензии:
ширина: 53 см
висина: 84 см
должина: 64 см
висина на седлото: 49 см

на залиха

Сподели
На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени