Стол АУРОРА

5,900.00 ден-10% Попуст

Димензии:
ширина: 51 см
длабочина: 58 см
висина: 85 см
висина на седлото: 49 см
тежина: 7 кг

на залиха

Сподели
На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени