Продажба!

Стол АУРОРА

5,900.00 ден-10% Попуст

Димензии:
ширина: 51 см
длабочина: 58 см
висина: 85 см
висина на седлото: 49 см
тежина: 7 кг

на залиха

Сподели
Најави се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени