Стол ЗОИ-М

Original price was: 7,400.00 ден.Current price is: 6,600.00 ден.-11% Попуст

Димензии:
ширина: 47 см
висина: 86 см
должина: 60 ​​см
должина на седлото: 45 см
висина на седлото: 47 см
тежина: 8,2 кг

на залиха

Сподели
На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени