ФР ЛЕЖАЈ МОДУС

Original price was: 54,000.00 ден.Current price is: 48,600.00 ден.-10% Попуст

Димензија на душек: 200 x 160 цм (МЕМОРИ ЛУКС ДУШЕК)
Вкупна димензија: 245 × 190 × 90 цм

Можност за изработка на душек 200х140 и 200х180 цм

на залиха

Категорија: ,
Сподели
На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени