ФР ЛЕЖАЈ ТВИСТ

Original price was: 45,000.00 ден.Current price is: 40,500.00 ден.-10% Попуст

Димензија на душек: 200 x 160 цм (МЕМОРИ ЛУКС ДУШЕК)
Вкупна димензија: 215 × 177 × 112 цм
*со магацински простор

Можност за изработка на душек 200х140 и 200х180 цм

на залиха

Категорија: ,
Сподели
На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени