Продажба!

ФР ЛЕЖАЈ КОЦКА

26,500.00 ден-10% Попуст

Димензија 200 х 160 х 125 цм

Душек со полнето жичано јадро и пу пена

Можност за изработка и во димензии:
200 х 120 х 120 цм
200 х 140 х 120 цм
200 х 180 х 125 цм

на залиха

Категорија: ,
Сподели
Најави се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени