ФР ЛЕЖАЈ ДИАМОНД(мемори душек)

Original price was: 39,750.00 ден.Current price is: 35,750.00 ден.-10% Попуст

Душек со мемори пена + антиалергиска и антибактериска (aloevera) навлака.

Со магацински простор.

Димензии на душек: 200 x 160 цм

Димензии на лежај : 220 x 185 x 125 цм

на залиха

Категорија: ,
Сподели
На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени