ФР ЛЕЖАЈ РОСИ(мемори душек)

Original price was: 43,000.00 ден.Current price is: 38,700.00 ден.-10% Попуст

Душек со мемори пена + антиалергиска и антибактериска (aloevera) навлака.

Со магацински простор.

Димензии на душек: 200 x 160 цм

Димензии на лежај : 245 x 180 x 90 цм

на залиха

Категорија: ,
Сподели
На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени