Aгол ДОХА

Original price was: 62,000.00 ден.Current price is: 55,800.00 ден.-10% Попуст

Агол Доха е дизајнирана како комбинација на удобност и класична елеганција.

Дизајниран како парче со претежно квадратни форми, украсено со единечни квадратни шевови. Лесно се претвора во кревет.

Димензии:
285 x 165 цм

Простор за спиење: 230 x 135 цм

Дополнителни информации: механизам за лифт, седиште со ХР ПЕНА + ВАЛ ОПРУГИ, простор за складирање, можност за избор на боја и високо квалитетни материјали и страна на агол – лево или десно.

на залиха

Сподели
На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени