Агол ЛАГУНА

Original price was: 55,000.00 ден.Current price is: 49,500.00 ден.-10% Попуст

Агол ЛАГУНА ќе биде гламурозна декорација на вашата дневна соба. Со дополнителен простор за складирање, и механизам за спиење.

Димензии:
250 x 180 цм

Простор за спиење: 185 x 120

Дополнителни информации: механизам за лифт, седиште со ХР ПЕНА + ВАЛ ОПРУГИ, простор за складирање, можност за избор на боја и високо квалитетни материјали и страна на агол – лево или десно.

на залиха

Сподели
На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени