Продажба!

ТДФ СЕНАТОР

81,900.00 ден-10% Попуст

Тросед 222 х 101 цм

Двосед 164 х 101 цм

Фотелја 106 х 101 цм

на залиха

Сподели

Опис

Пресвлака Мебл-штоф;
Шавови у боји пресвлаке (ТТ)
Кедери у божи пресвлаке (ТТ)
Фиксна или уклонива Фиксна
Казни го
Јас. седиште џебно јадро обложено со слој од полиутеранска пена 25 kg / m³ и слој акрилни влакна со густина од 200 gr / m²
Јас. наслона Силиконско Влатно
Укр. јастучи –
Корпус / рукон Полиуретанска казна густине 22 кг / м³ + слај акрилни влакана густине 200 гр / м²
Гештела
Рам Чамова, Букова Граѓа, Иверица, Лесонит, Сива Лепенка
Конструкција Лепило и Кламарице
Седиште ослањање Вал опруга
Наслон Ослањајне –
Механизам и душек
Совет –
Душек –
Ногице
Монтажа Потребна монтажа
Главна ног. подлога. Дрвена
Боја Црна

Најави се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени