T-Маса СИРИ

31,400.00 ден-10% Попуст

160 х 90 цм

на залиха

Сподели

Опис

Прекрасна трпезариска маса која комбинира модерен стил со класичен изглед на бел мермер. Горниот дел од масата, дебел 12 мм, е изработен од синтеруван камен со прекрасен бел мермерен дезен. Синтеруваниот камен е направен од комбинација на природен камен во различни бои и има неколку предности во однос на обичната керамика. Тој е поцврст од големите керамички плочи и не се крши лесно. Во споредба со природните гранитни плочи, тој е исто така природно водоотпорен и поеколошки од хемиски обработените кварцни плочи. Држачот за панели е изработен од медијапан материјал. Ногарките се изработени од метал (полно железо) за поголема стабилност и цврстина.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени