Продажба!

Т-Маса МАРИГОЛД

24,750.00 ден 26,000.00 ден-10% Попуст

SKU: не се применув Категорија: , ,
Сподели

Опис

Прекрасна трпезариска маса која комбинира модерен стил со класичен изглед на сив мермер. Горниот дел од масата, дебел 12 мм, е изработен од синтеруван камен со прекрасен сив мермерен дезен, висок сјај. Синтеруваниот камен е направен од комбинација на природен камен во различни бои и има неколку предности во однос на обичната керамика. Тој е поцврст од големите керамички плочи и не се крши лесно. Во споредба со природните гранитни плочи, тој е исто така природно водоотпорен и поеколошки од хемиски обработените кварцни плочи. Држачот за панели е изработен од медијапан материјал. Ногарките на дизајнот „пајак“ се изработени од метални цевки со димензии 30×80 mm и обложени со црна боја за подобра заштита.

На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени