К-ЛАРА (бела)

Original price was: 19,500.00 ден.Current price is: 17,500.00 ден.-10% Попуст

Уникатниот модел ЛАРА е изработен комплетно од фарбан мат медијапан.

Димензии Ф90 х 42 цм

Нема на залиха

Сподели
На врвот
Кошничка 0