Бесплатна достава за сите нарачки

Попусти до 30% на експонати

Продажба!

К-ЛАРА (бела)

15,300.00 ден-15% Попуст

Уникатниот модел ЛАРА е изработен комплетно од фарбан мат медијапан.

Димензии Ф90 х 42 цм

на залиха

Сподели
На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени