T-Маса АМАЈА

Original price was: 38,600.00 ден.Current price is: 34,750.00 ден.-10% Попуст

Нема на залиха

Сподели

Опис

Прекрасна трпезариска маса која комбинира модерен стил со класичен изглед на бел мермер. Горниот дел од масата, дебел 12 мм, е изработен од синтеруван камен со прекрасен бел мермерен дезен. Синтеруваниот камен е направен од комбинација на природен камен во различни бои и има неколку предности во однос на обичната керамика. Тој е поцврст од големите керамички плочи и не се крши лесно. Во споредба со природните гранитни плочи, тој е исто така природно водоотпорен и поеколошки од хемиски обработените кварцни плочи. Држачот за панели е изработен од медијапан материјал. Ногарките се изработени од метал (полно железо) за поголема стабилност и цврстина.

На врвот
Кошничка 0