Продажба!

Стол КЛОИ-М

6,400.00 ден-10% Попуст

Димензии:
ширина: 47 см
висина: 85 см
должина: 57 см
должина на седлото: 46 см
висина на седлото: 47 см
тежина: 9,6 кг

на залиха

Сподели
На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени