Шанкерски Стол ЛЕО

Original price was: 4,800.00 ден.Current price is: 4,300.00 ден.-10% Попуст

на залиха

Сподели

Опис

Изработено од дрвена конструкција.

Достапно во повеќе бои и материјали од нашата палета.

На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени