Продажба!

Шанкерски стол АКСЕЛ

4,240.00 ден-20% Попуст

Модел AКСЕЛ тапациран во мебел штоф AMSTERDAM велвет

Пескарени метални мат ногарки

Ротирачки механизам за нивелација

Димензии:

Висина – 92/112 цм

Ширина – 47 цм

Длабочина – 39 цм

SKU: не се применув Категорија: ,
Сподели
На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени