Шанкерски стол АКСЕЛ

Original price was: 5,300.00 ден.Current price is: 3,400.00 ден.-36% Попуст

Модел AКСЕЛ тапациран во мебел штоф AMSTERDAM велвет

Пескарени метални мат ногарки

Ротирачки механизам за нивелација

Димензии:

Висина – 92/112 цм

Ширина – 47 цм

Длабочина – 39 цм

Сподели
На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени