К-ПАПАЈА

17,500.00 ден-10% Попуст

Уникатниот модел ПАПАЈА е изработен комплетно од фурниран медијапан.

Димензии 95 х 42 цм

на залиха

Сподели
На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени