К-ФРЕЗИЈА (бела)

Original price was: 20,500.00 ден.Current price is: 18,500.00 ден.-10% Попуст

Уникатниот модел ФРЕЗИЈА е изработен комплетно од фарбан мат медијапан.

Димензии 101 х 101 х 40 цм

на залиха

Сподели
На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени