К-ФРЕЗИЈА

18,500.00 ден-10% Попуст

Уникатниот модел ФРЕЗИЈА е изработен комплетно од фурниран медијапан.

Димензии 101 х 101 х 40 цм

на залиха

Сподели
На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени