Продажба!

К-ФРЕЗИЈА

17,500.00 ден-10% Попуст

Уникатниот модел ФРЕЗИЈА е изработен комплетно од фурниран медијапан.

Димензии 101 х 101 х 40 цм

на залиха

Сподели
Најави се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени