К-СУЗАН (бела)

Original price was: 20,500.00 ден.Current price is: 18,500.00 ден.-10% Попуст

Уникатниот модел СУЗАН е изработен комплетно од фарбан мат медијапан.

Димензии 90 х 90 х 42 цм

на залиха

Сподели
На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени