К-СУЗАН (бела)

16,900.00 ден-10% Попуст

Уникатниот модел СУЗАН е изработен комплетно од фарбан мат медијапан.

Димензии 90 х 90 х 42 цм

на залиха

Сподели
На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени