К-ПАПАЈА (бела)

Original price was: 19,500.00 ден.Current price is: 17,500.00 ден.-10% Попуст

Уникатниот модел ПАПАЈА е изработен комплетно од фарбан мат медијапан.

Димензии 95 х 42 цм

на залиха

Сподели
На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени