Продажба!

Агол МАРСЕЈ

46,000.00 ден-11% Попуст

Димензии : 270 x 195 цм

на залиха

Сподели

Опис

Тапацир
Тапацир Мебел за ткаенина;
комбинации: монохроматски, повеќебојни;
Шевови во тапацир во боја (TT)
Кедери –
Фиксна или отстранлива Поправена

Пополнувач
Јас со. седишта Полиуретанска пена со густина од 32 кг / м2 + слој од акрилни влакна со густина од 200 гр / м2
Јас со. перници за назад перничиња за назад: Полиуретанска пена со густина од 22 kg / m³ + слој од акрилни влакна со густина од 200 gr / m²
Бубрези: силиконски влакна
Укр. перници Силиконски влакна
Куќиште / рачен материјал Полиуретанска пена со густина од 20 кг / м2

Гестела
Рам Чамова, буково дрво, иверица, лесна плоча, сив картон
Конструкција Лепак и спојници
Суспензија на седиштата Бран извори
Потпирач за грб –

Механизам и душек
Тип • Механизам за извлекување
• Лук механизам со отворање во две набори
Верзија на душек Лукс – полиуретанска пена со густина од 25 кг / м2 + слој од акрилни влакна со густина од 200 гр / м2

Нозе
Монтажа за инсталација
Главна нога. мат Дрвено
Боја црна или на барање на клиентот од оние што се достапни од тонот на тонот

Најави се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени