Продажба!

Душек OLIVIO

18,500.00 ден 31,500.00 ден-5% Попуст

SKU: не се применув Категорија: ,
Сподели

Опис

Ткаенината со маслиново масло нуди антибактериска заштита, како и сите останати придобивки што произлегуваат од маслиновото масло, кое уште од антички времиња е познато како благодат за кожата. Киселоста на маслиновото масло е компатибилна со онаа на нашата кожа. Како резултат на тоа, ова древно откритие е идеално за нега на кожата: ја прави да биде свиленкаста на допир и истовремено ја штити од слободните радикали кои предизвикуваат стареење.

Visco материјалот е првично изработен од НАСА за потребите на астронаутите. Вискозноеластичниот материјал е производ на технологијата со отворени ќелии и овозможува душекот да диши. Тоа го прави сензитивен на топлината на телото и на притисок, па затоа е идеален за душеци и за медицински производи. Visco душеците кои се обликуваат според контурите на човечкото тело максимално го зголемуваат квалитетот на спиење. Благодарение на својата структура со отворени ќелии и на мемори пената, Visco душеците Ви гарантираат едно ново искуство во спиењето. Апсолутно ќе се уверите дека Visco душеците, кои се комбинација од технологија и традиција, совршено Ви одговараат. Материјалот од кој е изработена ХР пената обезбедува оптимални услови за спиење бидејќи овозможува циркулација на воздухот во 7 зони и со тоа спречува појава на топлина и влага.

Надворешната прекривка, која е со патент и може да се пере, максимално го зголемува капацитетот на душекот за ослободување од влагата.

Најави се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени