ТДФ ЛУЦИЈА

Original price was: 96,500.00 ден.Current price is: 86,800.00 ден.-10% Попуст

Димензии на тросед : 227 x 105 x 90 цм

Димензии на двосед : 197 x 105 x 90 цм

Димензии на фотеља : 120 x 105 x 90 цм

на залиха

Сподели
На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени