Продажба!

Стол ВИП (плава)

6,490.00 ден-10% Попуст

Уникатниот модел СТОЛ ВИП е изработен со метални хром ногарки и плав штоф.

Димензии 47 х 50 х 92 цм

на залиха

Сподели
Логирај Се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте лозинката? Внесете го вашето корисничко име или е-пошта. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени