Продажба!

Стол ВИП (магнолија)

6,490.00 ден-10% Попуст

Уникатниот модел СТОЛ ВИП е изработен со метални хром ногарки и магнолија штоф.

Димензии 47 х 50 х 92 цм

на залиха

Сподели
Најави се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени