Стол КАТЈА

Original price was: 7,300.00 ден.Current price is: 6,400.00 ден.-12% Попуст

Димензии:
ширина: 54 см
висина: 81 см
должина: 58 см
должина на седлото: 48 см
висина на седлото: 50 см
тежина: 7,8 кг

на залиха

Сподели
На врвот
Кошничка 0
Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени