Продажба!

Стол ИРИС

6,400.00 ден-12% Попуст

Димензии:
ширина: 55 см
висина: 81 см
должина: 57 см
должина на седлото: 47 см
висина на седлото: 50 см
тежина: 9,4 кг

на залиха

Сподели
Најави се
Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

На врвот

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени