Продажба!

Клуб маса РОМБОИД

8,990.00 ден-27% Попуст

Клуб маса РОМБОИД е изработена од 8мм транспарентно калено стакло и сребрен нерогосувачки челик со хромирана рамка.

Димензии 80 х 80 х 45 цм

на залиха

Категорија: ,
Сподели
На врвот

Кошничка 0

Најави се

Обновување на лозинка

Ја заборавивте вашата лозинка? Внесете го вашето корисничко име или адреса. Ке добиете линк за создавање нова лозинка преку е-пошта.

Додадено во листа на омилени Види во листа на омилени