Клуб маса РОМБОИД

Original price was: 12,300.00 ден.Current price is: 8,990.00 ден.-27% Попуст

Клуб маса РОМБОИД е изработена од 8мм транспарентно калено стакло и сребрен нерогосувачки челик со хромирана рамка.

Димензии 80 х 80 х 45 цм

Нема на залиха

Категорија: ,
Сподели
На врвот
Кошничка 0